Tutaj jesteś: Home :: DzieckoDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

Nowa zabawka a czas spędzony z rodzicami?


Dzisiejsi rodzice często gadżetami, zabawkami próbują zastąpić dziecku siebie. Wydaje im się, że tego najbardziej potrzebują. Tłumaczą sobie jednym: „bo ja tego nie miałam” A to jest błędne myślenie...

Rozwój emocjonalny w pierwszym roku życia


Patrząc na nowo narodzone dziecko czasami pewnie zastanawiasz się nad tym o czym myśli, co czuje, czego pragnie czy potrzebuje. Czy płacz oznacza smutek? Czy śmiech oznacza radość? Zazwyczaj bardzo szybko przypisujemy dzieciom emocje, które sami dobrze znamy. W rzeczywistości jednak sytuacja jest trochę inna niż mogłoby się wydawać.

Telewizja w życiu dziecka


Od wielu lat toczy się dyskusja między zwolennikami oglądania telewizji przez dzieci oraz tymi, którzy kategorycznie są przeciwko. Jak to właściwie jest z tą telewizją?

Powody dla których dziecko powinno wychowywać się z psem


Na pewnym etapie rozwoju u dzieci pojawia się chęć posiadania zwierzątka, najczęściej maluchy marzą o psie. W rodzicach budzi to zazwyczaj pewne obawy czy aby na pewno to dobry pomysł by wokół jego malucha krzątał się czworonożny przyjaciel.

Jak przygotować malucha do Świąt Wielkanocnych?


Choć Święto Wielkiejnocy jest niezwykle pięknym i doniosłym okresem to dla dzieci może wydawać się nieco nudne i bezsensu. To czy dzieciaki polubią Wielkanoc i odnajdą w nim radość zależy od nas - rodziców.

Reserved Kids Kolekcja Park life & Be Active


Jaskrawe kolory, zabawne nadruki, obrazki z kreskówek – ubrania dziecięce z linii Park Life i Be Active to zdecydowanie propozycja dla aktywnych i roześmianych młodych ludzi.

Jak rozmawiać z dzieckiem, gdy nie chce iść do przedszkola?


Jeżeli mamy dziecko w wieku przedszkolnym, na pewno niejeden raz rodzic spotkał się z buntem i niechęcią pójścia do przedszkola. Nic groźnego, jeżeli tego rodzaju incydenty zdarzają się sporadycznie. Jednak jeżeli, jest to notoryczna sytuacja, a malec zadeklarował, że już w ogóle nie będzie chodził do przedszkola – sprawa jest dosyć poważna.
<  1  2  3  4  5    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar ALINKAvatar SylviaAvatar reniferAvatar marek1Avatar AniaaAvatar LucynkaAvatar Kacper8407Avatar Naomi77Avatar Naomi24