Autor

Treść wiadomości

MarzenaBZ
Napisano: piątek, 30 grudnia 2016, 12:42:55
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 30.12.2016

Do góry
Moja córcia Emilka ma 2 lata i 4 miesiące, dlatego dekoracje przez nią wykonane nie są jeszcze arcydziełami. Ale dla mnie są najpiękniejsze na świecie, bo kosztowały ją wiele pracy i zaangażowania. Oto zawieszki na choinkę z masy solnej
A jeśli udałoby nam się wygrać to prosimy o misia Sonię lub Tosię:)


Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Bocik
antwarowska
Napisano: piątek, 30 grudnia 2016, 18:39:11
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 30.12.2016

Do góry

Nasza 3 letnia córeczka, choć jest jeszcze malutka, to uwielbia tworzyć coś z niczego. Sama  inicjuje kreatywne zabawy, w tym tworzenie ozdób świątecznych, jak bombka z papier, bombka oklejona plasteliną czy zawieszka aniołek i choinka. Najwięcej frajdy było jednak przy tworzeniu łańcucha z kolorowego papieru, bo córka cieszyła się widząc rosnący łańcuch, a potem jak pięknie ozdabia choinkę, a mama z tego, że powspominała czasy, gdy sama tworzyła takie łańcuchy w dzieciństwie.
Marylou
Napisano: piątek, 30 grudnia 2016, 23:04:46
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 29.12.2016

Do góry
Marylou
Napisano: piątek, 30 grudnia 2016, 23:07:02
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 29.12.2016

Do góry
Domek został wykonany z wykałaczek,  obsypany brokatem pięknie lśnił w świetle lampek, ale zdjecie blasku nie oddaje. Dziecko marzy o misiu Soni.
Kalinka3
Napisano: sobota, 31 grudnia 2016, 17:49:13
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 31.12.2016

Do góry
Świąteczna wiklinowa choinka własnoręcznie wykonana i ozdobiona sztucznym śniegiem oraz cekinami przez moją córeczkę Bodzię (lat 9,5). Bogna uwielbia wykonywać pełne fantazji i magii świąteczne ozdoby - szczególnie z wikliny! Bogna  marzy o misiowej księżniczce Soni Gorąco pozdrawiamy!

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

rfima
Napisano: sobota, 31 grudnia 2016, 17:57:35
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 31.12.2016

Do góry


u nas praca rodzinna, łącznie miesiąc pieczenia i dekorowania pierniczków, nie ma to jak jadalna ozdoba świątecznego stołu
ucieszymy się z każdego misia, ale Jaś najchęniej widziany
<  1  2