Autor

Treść wiadomości

OlyIOly
Napisano: wtorek, 8 listopada 2016, 13:35:20
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 19.10.2016

Do góry
MamaHultaja:
OlyIOly napisał: Forum chyba troszkę uśpione?

OlylOly zapraszamy spowrotem:)
Jestem z powrotem . Potrzebowałam trochę czasu na ustalenie rytmu naszej trójki
Jak mi jest? Z jednej strony ciężko, bo to dwa maluchy, no i sytuacja z mężem (jeszcze) nie jest zakończona. Z drugiej strony odpoczynek psychiczny od tego całego trującego otoczenia jest prawdziwym darem z niebios. Gołym okiem widać różnicę,  chociażby w ilości mojej cierpliwości. Od dwóch dni non stop coś piekę (z tej radości zaraz utyję 10 kg
Bocik
OlyIOly
Napisano: wtorek, 8 listopada 2016, 14:00:29
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 19.10.2016

Do góry
Co do wsparcia rodziny... Niby jest, ale wszyscy przypominają jak to pomagał finansowo mój mąż i że może nie odchodziłabym tak przed świętami...
Asiia89
Napisano: piątek, 11 listopada 2016, 13:49:17
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe Asiia89
Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 11.11.2016

Do góry
Hej, Jestem Aśka, dopiero co się tu zarejestrowałam i w zasadzie nie wiem co pisać.. Od ponad roku mieszkam sama z 4,5 letnia córeczka, rozwód na papierze dostałam na prima aprilis ;] ,od tamtej pory staram sie jakoś ogarnąć i żyć normalnie. Ale jednak czasem doskwiera taki brak tej drugiej osoby..tak zwyczajnie do pogadania, zwłaszcza wieczorami gdy mała spi, a Ty nie wiesz co masz ze soba zrobic. Jestem typem człowieka który lubi rozmawiac z innymi ale na żywo czesto paraziluje mnie strach.Probowałam na portalach społecznościowych - ale tam głownie od razu chcą sie umawiać, spotykać - a ja się boje obcych niestety.  Mam nadzieje że tutaj znajde jakieś pokrewne dusze z którymi będę mogła porozmawiać by nie oszaleć gadając do siebie  Nie wiem czy panują tu jakieś zasady/ protokoły - więc gdybym pisala cos nie w tematach/ poprawnie prosze Mnie poprawic  
Pozdrawiam
OlyIOly
Napisano: sobota, 12 listopada 2016, 17:51:22
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 19.10.2016

Do góry
Asiia89:
Hej, Jestem Aśka, dopiero co się tu zarejestrowałam i w zasadzie nie wiem co pisać.. Od ponad roku mieszkam sama z 4,5 letnia córeczka, rozwód na papierze dostałam na prima aprilis ;] ,od tamtej pory staram sie jakoś ogarnąć i żyć normalnie. Ale jednak czasem doskwiera taki brak tej drugiej osoby..tak zwyczajnie do pogadania, zwłaszcza wieczorami gdy mała spi, a Ty nie wiesz co masz ze soba zrobic. Jestem typem człowieka który lubi rozmawiac z innymi ale na żywo czesto paraziluje mnie strach.Probowałam na portalach społecznościowych - ale tam głownie od razu chcą sie umawiać, spotykać - a ja się boje obcych niestety.  Mam nadzieje że tutaj znajde jakieś pokrewne dusze z którymi będę mogła porozmawiać by nie oszaleć gadając do siebie  Nie wiem czy panują tu jakieś zasady/ protokoły - więc gdybym pisala cos nie w tematach/ poprawnie prosze Mnie poprawic  
Pozdrawiam
Witaj Asiu
Ja dopiero od dwóch tygodni mieszkam sama z dziećmi i też wciąż nieogarnięta, chociaż odpoczynek psychiczny jest duży. Jutro będę pisać pozew rozwodowy, najprawdopodobniej w poniedziałek go wyślę. Znam ten ból z portalami. Większość od razu chciałaby wskoczyć do łóżka i tyle. U mnie jest o tyle trudniej z wyjściem do ludzi, że mam dwoje małych dzieci. 4,5 msc i 3 latka. Jakbyś chciała, to ja chętnie z Tobą popiszę
Sabin
Napisano: poniedziałek, 14 listopada 2016, 09:23:52
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe Sabin
Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 14.11.2016

Do góry
Witajcie,

Jestem tu nowa.
Życzę wszystkim spokojnego dnia, u Nas kolejne ząbki wychodzą ( syn ma 13 miesięcy ) wiec chwilami cieżko o spokoju...
OlyIOly
Napisano: wtorek, 15 listopada 2016, 22:13:49
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 19.10.2016

Do góry
Sabin:
Witajcie,

Jestem tu nowa.
Życzę wszystkim spokojnego dnia, u Nas kolejne ząbki wychodzą ( syn ma 13 miesięcy ) wiec chwilami cieżko o spokoju...
Witaj
Ja to nawet nie chcę myśleć o ząbkowaniu przy mojej dwójce . Jak sobie radzisz? Długo już jesteś sama? 
Sabin
Napisano: piątek, 18 listopada 2016, 08:09:12
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe Sabin
Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 14.11.2016

Do góry
Jestem sama od kwietnia.. Mieszkam co prawda z mama. ( ale wiadomo ma to swoje plusy i minusy )
Przy żąbkowaniu ( byłam wczoraj u lekarza kazało się,ze synowi wychodzą wszystkie żąbki  odrazu)

OlyIOly
Napisano: sobota, 19 listopada 2016, 21:37:57
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 19.10.2016

Do góry
To już sporo czasu sama jesteś... Podziwiam Cię, bo ja ze swoją mamą nie wytrzymałabym tyle czasu. A jak synek to znosi?
aganika
Napisano: sobota, 26 listopada 2016, 06:50:00
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 3
Z nami od: 06.11.2016

Do góry
MamaHultaja:
aganika napisał: Witam wszystkich, którzy tu zaglądają. Jestem piękną i młodą 40- latką z Trójmiasta młodości dodaje mi moja 5 letnia córeczka, chętnie nawiąże kontakt z osobami w podobnej sytuacji do mojej, czyli z samotnymi tatusiami jak i mamusiami z całej Polski. pozdrawiam serdecznie   
Cześć Aganika,
witamy . Napisz coś o więcej o sobie i córce. Długo już jesteście we dwie, czy to świeża sprawa?.
Pozdrawiam A.
aganika
Napisano: sobota, 26 listopada 2016, 06:56:26
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 3
Z nami od: 06.11.2016

Do góry
Wita A.
We dwie jesteśmy już od prawie 4 lat. Jej ojciec ma już nową rodzinę a my mamy siebie. Córka odwiedza regularnie swojego tatę, także sytuację życiową po kilku latach i bataliach sądowych mam w końcu uregulowaną. Teraz tylko brakuje bratniej duszy do rozmów, spacerów, przyjaźni. Pozdrawiam wszystkich dzielnych samotnych rodziców, tylko my wiemy jak trudno przechodzić przez samotne rodzicielstwo... A.
Guest KINIA-75
Napisano: niedziela, 27 listopada 2016, 21:21:48
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom
Do góry HEJ JESTEM TU PIERWSZY RAZ OBECNIE JESTEM SAMA Z DWÓJKĄ DZIECI MA DWÓCH ŚWIETNYCH CHŁOPCÓW W WIEKU 18L. i 8L. SZUKAM KOGOŚ PRZYJACIÓŁ ZNAJOMYCH LUBIĘ NAWIĄZYWAĆ ZNAJOMOŚCI POROZMAWIAĆ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA TY PATROLU
azimcio
Napisano: poniedziałek, 28 listopada 2016, 22:09:13
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 21.09.2015

Do góry
jupi i się zalogowałam  miałam problem z hasłem, ale już się udało. Witam nowe osoby, bo pojawiło się Was trochę  nadal jestem za zorganizowaniem spotkania pośrodku kraju  chociaż z dzisiejszą pogodą to chyba będziemy musieli poczekać do wiosny. Jakby któraś osoba chciała info o rozwodzie, problemach byłego/byłej z używkami to śmiało może pisać, bo jestem już po. Trzymajcie się i wszystko będzie dobrze, bo nie ma co się poddawać dla dobra naszych pociech!!
Gabis
Napisano: poniedziałek, 26 grudnia 2016, 19:35:38
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 3
Z nami od: 26.08.2016

Do góry
I ja jestem! Dzisiaj świątecznie więc dla wszystkich życzenia radości i siły - bo to, że tu jesteśmy świadczy o naszej umiejętności przezwyciężania problemów. Dobrego Nowego Roku! 
Bocik
Madziara
Napisano: niedziela, 1 stycznia 2017, 12:09:27
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 4
Z nami od: 01.01.2017

Do góry
Witam wszystkich nareszcie sie zalogowałam w koncu kazdy potrzebuje czasem z kims porozmawiac. Jestem samotna mama dwójki dzieci 10 i 6 lat ,od 4 lat wychowuje je sama i przyznam czasem bywa ciezko ale mimo przeciwnosci losu nie poddaje sie . Zycze wszystkim na Nowy Rok wiary w lepsze jutro i pogody ducha.
SamotnaMama84
Napisano: niedziela, 15 stycznia 2017, 21:49:08
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe SamotnaMama84
Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 15.01.2017

Do góry
Witam i ja Przyszedł czas gdy dojrzałam do tego by zacząć pomału myśleć nie tylko o synku, ale i o sobie. A tak naprawdę chcę tak dla siebie jak i dla niego stworzyć szczęśliwy dom. Szczęśliwa matka to przecież szczęśliwe dziecko. Chcę by Jakub miał z kim pobiegać za piłką, miał jakiś męski autorytet, również taki blisko siebie. Zaczynam więc odnajdywać jakiś czas dla siebie w tym zgiełku codzienności matki, która jest zupełnie sama. Gdy w pobliżu jest tylko dziecko potrzebujemy kogoś więcej by łatwiej było spoglądać pogodnym okiem na to co tu i teraz jak i przed nami.. 3mam kciuki za nas wszystkich i pozdrawiam.

ps. A Kuba pewnie zawołałby właśnie "tak, damy radę!" jak postaci jednej z jego ulubionych bajek


Wypowiedź była edytowana 1 razy.

|<  <<  <  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14    >