Autor

Treść wiadomości

Alexa
Napisano: środa, 4 lutego 2015, 22:09:38
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 02.02.2015

Do góry
Postanowiłam założyć nowy, osobny temat. Chciałabym sie wybrać z córką nad morze. Wokoło pełne szczęśliwe rodziny... Myślę że zarówno rodzicowi jak i dziecku jest łatwiej jeśli na wakacje wybiera sie więcej osób w takiej samej sytuacji. Jeśli ktoś chętny do współpracy, jestem otwarta. 
Bocik
Tyszpa
Napisano: piątek, 13 lutego 2015, 14:17:54
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 13.02.2015

Do góry
Witaj. Nie mam jeszcze planów na wakacje, ale doskonale cie rozumiem i ja również szukałam towarzystwa na wspólne wyjazdy.
Być może uda się zorganizować miejsce/czas/wiek dzieci. Wiem jak patrzy małe dziecko jak obok inne jest podrzucane przez tatę.
Pozdrawiam
WrocMama
Napisano: czwartek, 19 lutego 2015, 21:17:37
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 5
Z nami od: 19.02.2015

Do góry
Pozwolicie, że dołączę do Was bo mam podobne przemyślenia. Ja wprawdzie jestem w komfortowej sytuacji, bo wszędzie mogę zabrać dziadków i jest świetnie, ale jednak czasami wolałabym wyjechać z rówieśnikami... no i żeby młody miał towarzystwo...
Alexa, Tyszpa, w jakim wieku są Wasze dzieci?
Pozdrawiam
Tyszpa
Napisano: piątek, 20 lutego 2015, 07:32:49
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 13.02.2015

Do góry
Witaj. Mam córeczkę 4-letnią i 12 letniego syna.  Jestem mobilna, nie przerażają mnie wypady pod namiot  i nie muszę mieszkać w Ritzu, gwarancją mile spędzonego czasu jest dla mnie towarzystwo. niestety puknęła mi już 40-stka
WrocMama
Napisano: wtorek, 24 lutego 2015, 16:38:57
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 5
Z nami od: 19.02.2015

Do góry
Mnie do 40 już bliżej niż dalej więc moze się dogadamy Moje dziecię 4,5- letnie płci męskiej Od namiotów, przyznaję, odzwyczaiłam się, choć spędziłam w nich dzieciństwo (podczas wakacji oczywiście), ale luksusów nie wymagam. A z której części Polski jesteś? Ja z Wrocławia. Pozdrawiam
WrocMama
Napisano: wtorek, 24 lutego 2015, 17:00:42
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 5
Z nami od: 19.02.2015

Do góry
Tyszpa, właśnie doczytałam na innym wątku, że jesteś z Lublina. To chyba Kraków byłby w połowie drogi
Tyszpa
Napisano: wtorek, 3 marca 2015, 07:53:26
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 8
Z nami od: 13.02.2015

Do góry
Mniej więcej. Przyznam, że nie byłam we Wrocławiu i już w ubiegłe wakacje planowaliśmy wypad. Miałam także desperackie pomysły na zmianę miejsca zamieszkania i rozważałam Wrocław i Szamotuły .
kikasia
Napisano: poniedziałek, 16 maja 2016, 11:43:09
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 16.05.2016

Do góry
Witajcie
Widzę, że wątek nie najświeższy, ale...
Znów zbliżają się wakacje, i ja też wiem co znaczy smutek w oczach synka gdy patrzy na ojców grających z synami w piłkę itp. 
Chciałabym mu oszczędzić takich widoków, więc urodził mi się pomysł wyjazdu z innymi, samotnymi rodzicami. W kupie raźniej:). No i nasze dzieciaki nie odczują, że ich wakacje są inne. 
Ja jestem z Krakowa, ale to przy wakacyjnym wyjeździe to chyba nie ma znaczenia. Mój synek ma 4 lata, ja 35. 
Pozdrawiam ciepło, i liczę na odzew z Waszej strony.
EciaFru
Napisano: środa, 18 maja 2016, 21:24:15
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 18.05.2016

Do góry
Hej dołączę się do rozmowy a może któraś z was ma ochotę na Mazury.ja 32 syn 3.5 
azimcio
Napisano: czwartek, 19 maja 2016, 20:44:37
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 21.09.2015

Do góry
hallo  ja planuje w czerwcu ok 11-go, może ktoś chętny? interesuje mnie słońce, morze i plaża
EciaFru
Napisano: piątek, 20 maja 2016, 12:50:17
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 18.05.2016

Do góry
No niestety ja mam w lipcu wyjazd.  Domek zaklepany na tydzień za grosze. Blisko do centrum, aquaparki jeziora plac zabaw przy domku. Quady dla rozrywki oczywiście dziecięce też przy domku
Trysyla
Napisano: piątek, 8 lipca 2016, 15:24:02
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe Trysyla
Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 17.06.2016

Do góry
ja chętnie się wybiore ale w sierpniu

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Guest
Napisano: środa, 13 lipca 2016, 09:42:04
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom
Do góry
EciaFru:
No niestety ja mam w lipcu wyjazd.  Domek zaklepany na tydzień za grosze. Blisko do centrum, aquaparki jeziora plac zabaw przy domku. Quady dla rozrywki oczywiście dziecięce też przy domku
A gdzie dokładnie? W jakim mieście? Bo ja chętnie bym wynajęła jakiś domek letniskowy na tydzień, gdzieś blisko basenów nie krytych, albo jeziora. Bardzo interesuje mnie Świnoujście, był ktoś tam? Warto? Jako księgowa tarnowska mogę polecić okolice Koszalina (byłam tam w tamtym roku), noclegi są tanie i blisko do wszystkiego

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Bocik
Madziara
Napisano: piątek, 3 marca 2017, 16:54:14
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 4
Z nami od: 01.01.2017

Do góry
Witam wracajac do watku wakacji z tylko jednym rodzicem to ja ze swoimi dziecmi wybieram sie nad morze na przełomie lipca sierpnia moze  ktos chce dolaczyc ? zawsze to razniej i dla dzieci weselej
Askownik
Napisano: niedziela, 23 kwietnia 2017, 08:03:41
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 4
Z nami od: 23.04.2017

Do góry
Witam wszystkich samotnych dzielnych rodziców. Jestem mamą odwaznej i akywnejj 5-latk;  niedawno zaczęłam zastanawiać się nad tegorocznymi wakacjami. Mam urlop w drugiej połowie lipca i super byłoby gdybyśmy mogły jechać na wypoczynek w nieco większym towarzystwie. Moze jakaś mama i jej dziecię (tudzież dzieciaczki) byłyby zainteresowane wspólnym wyjazdem?
1  2    >