Autor

Treść wiadomości

SamotnaMama84
Napisano: wtorek, 9 maj 2017, 21:15:52
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe SamotnaMama84
Ilość wiadomości: 14
Z nami od: 15.01.2017

Do góry
Na to samo liczę by syn mi przestał chorować żebym mogła pracę w ogóle znaleźć ;/ Wiem, że i tak będzie mi pod górkę,ale jednak nie aż tak i sercu ulży, że wrócił do formy.  Nie żebym była wścibska, nie musisz odpowiadać, ale czyżbyś był nadal sam jak ja z Kubą? Co do chorowitości zaczynam obawiać się, że sąsiadka mogła nam użyczyć pasożyta lub grzybicy, oby się nie sprawdziło, bo jestem załamana..naczytałam się i ciężko by mi było to zwalczyć...załamka.
A tak z innej beczki.. o ziołach to my tu już wprawdzie nie piszemy, a prywatach, ale jeśli to nie taboo, /bo bo to już mniej osobiste pytanie od tego pierwszego haha... :D/ to napisz mi proszę jak Ty prowadzisz ten,hmm.. portal? W sumie to chyba bardziej jak blog? Szkoda, że tak tu wieje pustkami, zakładałam konto z nadzieją, że będzie nas tu sterta / co zresztą nietrudno zgadnąć czytając co napisałam przy rejestracji /
Bocik
pionas
Napisano: środa, 17 maj 2017, 09:20:46
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe pionas
Ilość wiadomości: 106
Z nami od: 29.05.2014

Do góry
SamotnaMama84 nie już nie jestem samotny
Serwis miał być dla wszystkich w takiej sytuacji lub szukających pomocy.
Liczyłem że każdy da coś od siebie, jakieś swoje doświadczenie, sposoby na zabawę czy ogólnie opisze jak wygląda ich dzień z dzieckiem

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być?? tutaj można napisać swój pomysł na rozwój.

Nie czerpię profitów z tego serwisu. Nawet jeśli będą jakieś profity w przyszłości to będą inwestowane w ten serwis czy konkursy aby nagrodzić aktywnych
<  1  2