Autor

Treść wiadomości

SamotnaMama84
Napisano: wtorek, 9 maja 2017, 21:15:52
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe SamotnaMama84
Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 15.01.2017

Do góry
Na to samo liczę by syn mi przestał chorować żebym mogła pracę w ogóle znaleźć ;/ Wiem, że i tak będzie mi pod górkę,ale jednak nie aż tak i sercu ulży, że wrócił do formy.  Nie żebym była wścibska, nie musisz odpowiadać, ale czyżbyś był nadal sam jak ja z Kubą? Co do chorowitości zaczynam obawiać się, że sąsiadka mogła nam użyczyć pasożyta lub grzybicy, oby się nie sprawdziło, bo jestem załamana..naczytałam się i ciężko by mi było to zwalczyć...załamka.
A tak z innej beczki.. o ziołach to my tu już wprawdzie nie piszemy, a prywatach, ale jeśli to nie taboo, /bo bo to już mniej osobiste pytanie od tego pierwszego haha... :D/ to napisz mi proszę jak Ty prowadzisz ten,hmm.. portal? W sumie to chyba bardziej jak blog? Szkoda, że tak tu wieje pustkami, zakładałam konto z nadzieją, że będzie nas tu sterta / co zresztą nietrudno zgadnąć czytając co napisałam przy rejestracji /
Bocik
pionas
Napisano: środa, 17 maja 2017, 09:20:46
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe pionas
Ilość wiadomości: 114
Z nami od: 29.05.2014

Do góry
SamotnaMama84 nie już nie jestem samotny
Serwis miał być dla wszystkich w takiej sytuacji lub szukających pomocy.
Liczyłem że każdy da coś od siebie, jakieś swoje doświadczenie, sposoby na zabawę czy ogólnie opisze jak wygląda ich dzień z dzieckiem

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być?? tutaj można napisać swój pomysł na rozwój.

Nie czerpię profitów z tego serwisu. Nawet jeśli będą jakieś profity w przyszłości to będą inwestowane w ten serwis czy konkursy aby nagrodzić aktywnych
SamotnaMama84
Napisano: środa, 5 lipca 2017, 16:33:51
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe SamotnaMama84
Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 15.01.2017

Do góry
Hej Jako zwykła "przychodna" na portalu - tego samego bym tutaj chciała, więc Cię doskonale rozumiem. Cieszę się, że nie jesteście sami! Nos mnie nie zawiódł hehe.. tak obstawiałam   My z młodym po szpitalu... Główny problem - podejrzenie celiakii..;/ Dietę kazano zmienić choć szkoły są dwie..Np. by do ostatecznej diagnozy nie zmieniać diety... Zdurnieć można... Denerwują mnie takie dwojakie sytuacje, zwłaszcza jako zdrowie chodzi.......Dostaliśmy skierowanie do poradni gastroenterologicznej dla dzieci...Najbliższą mamy zdaje się w Poznaniu.. Termin  załatwiłam na 20 Grudnia i to w sumie dlatego, że dobrze ludziom się ze mną gada i 1) poprosiłam panią dr ze szpitala o dopisanie "pilne" na skierowaniu na które czekałam (bo pocztą słała razem z wypisem i zagadałam przez tel.o to prosząc) i 2) miałam ten dopisek "pilne" i babka z poradni w czasie rejestracji miła to i fajnie się jej ze mną rozmawiało. Jakby nie to to... Terminów na ten roku już nie było, a na przyszły JESZCZE nie. Ja smutna, że było "pilne" i takie realia to od razu okiem przychylnym "spojrzała" I takie to u nas wygląda, wiadomo..
Ps. A to do mnie bezpośrednio było z tymi"profitami"? Przecie nic mi do tego Nawet gdybyś czerpał to nie miałabym o to żadnych pretensji  Zapytałam jak prowadzisz portal bez ironii czy wyrzutów, bardziej z ciekawości, choć fakt, teraz jak na to patrzę z perspektywy czasu to nie za bardzo da się opowiedzieć coś takiego haha :D
pionas
Napisano: poniedziałek, 10 lipca 2017, 07:42:45
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe pionas
Ilość wiadomości: 114
Z nami od: 29.05.2014

Do góry
Prawda jest taka, że ilu specjalistów tyle opinii Nie wiadomo kogo słuchać.
Tak jak piszesz, zwariować idzie.
Pilne i na grudzień? Wykończyć się idzie, naprawdę muszą poprawić warunki służby zdrowia bo dosyć że dziecko się męczy, to i my podwójnie, osiwiejemy za wcześnie

Co do mojej sytuacji to my nie byliśmy razem, był okres że żyliśmy jak pies z kotem, a potem aby nie krzywdzić dziecka odbywało się to trochę "służbowo". Przyjeżdżałem tak jak ustaliliśmy w sądzie i odwoziłem tak jak było ustalone, ale syn zaczął rosnąć, poznawać, mówić i w sumie to dzięki niemu znów zaczęliśmy ze sobą normalnie rozmawiać
Odpukać w niemalowane układa się i oby tak było

Co do profitów to nie chciałem urazić, chodziło mi o to że chciałem stworzyć miejsce dla niepełnych rodzin, aby dać nadzieję, kawałek słońca, dobrą radę, gest współczucia i wsparcia.
Sam wiem przez co przechodziłem i ile mnie to kosztowało, wiem że nie byłem sam, bo okazało się że takich ludzi jest więcej.
Od strony promocji, artykułów to nie znam się, technicznie mogę podziałać, ale fajnie by było stworzyć taki rodzinny serwis, może faktycznie z czasem jakieś profity i np. eventy po Polsce dla dzieciaków? Jakieś wejściówki do kina, pikniki rodzinne, animatorzy etc, tak aby było jak w Magicznych Ogrodach :D
SamotnaMama84
Napisano: niedziela, 16 lipca 2017, 12:24:02
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe SamotnaMama84
Ilość wiadomości: 16
Z nami od: 15.01.2017

Do góry
A więc to z mamą Twojego dzieciaczka wróciliście to siebie, radosna historia! I cała trójka szczęśliwa, tak trzymać

Co do siwienia... u mnie jest już bardzo źle.. i nie przesadzam.. jest źle ;/

Magiczne ogrody? Hmm nie wiem czy kojarzę .. jest takie miejsce? Chyba muszę się doinformować na google haha A Twoja koncepcja portalu dla samotnych rodziców jest bardzo fajna, kto wie, może kiedyś coś takiego się uda.
pionas
Napisano: piątek, 10 listopada 2017, 20:25:07
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Zdjęcie profilowe pionas
Ilość wiadomości: 114
Z nami od: 29.05.2014

Do góry
U nas tragedia, syn znowu choruje...
Pojechaliśmy do innego lekarza, kolejna sterta leków
<  1  2