Tutaj jesteś: Home :: DzieckoDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

Buty dla dzieci - jak dopasować odpowiedni rozmiar?


Buty dla dzieci są bardzo ważnym elementem stroju malucha i powinny dawać mu odpowiednia wygodę. Bardzo ważne, by były dopasowane rozmiarem do stopy dziecka. Niezwykle istotna jest także ich budowa, która pozwoli naszym pociechom na swobodne poruszanie się oraz intensywniejszą zabawę. Jak dopasować buty do stopy naszych maluszków?

Sprawdzone marki butów dla dzieci


Buty dla dzieci powinny być przede wszystkim wygodne. Wiele marek sportowych produkuje własne buty dla dzieci, które są nieco innym odpowiednikiem butów sportowych dla dorosłych. Są swoim wyglądem dostosowane do potrzeb dzieci, ale konstrukcja jest dostosowana do dzieci, które mają jeszcze nie ukształtowane stopy.

Ile dziecko powinno mieć par butów?


Często spotykanym problemem wśród rodziców jest określenie, ile ich pociecha potrzebuje ubrań i butów na dany sezon. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na butach. Rodzaj obuwia jest zależny od pory roku oraz od miejsca, gdzie będzie ono używane.

Jak dobrać dziecku idealne kalosze?


Kalosze są świetnymi butami do wychodzenia na zewnątrz podczas niesprzyjającej aury. Warto zakupić dziecku jedną parę, by nawet podczas niepogody mogło bez przeszkód spacerować lub dotrzeć do przedszkola.

Zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko


Zostanie rodzicem to ogromna zmiana w życiu człowieka. Zadajemy sobie milion pytań, gdy dzieci przychodzą na świat i jeszcze więcej, dopóki nie dorosną. Rodzice często stoją przed dylematem jak je wychowywać i czy dobrze postępują dokonując takich czy innych wyborów. Należy jednak pamiętać, że kluczem do szczęśliwego życia jest zdrowie, bez którego ani rusz. Dzieci to skarb, który raz otrzymany wymaga ciągłej pielęgnacji.

Rusza V edycja „Na Rodzinę Można Liczyć” Zgłoś szkołę do programu stypendialnego


25 lipca startuje V edycja programu stypendialnego „Na Rodzinę Można Liczyć”. Granty trafią do zdolnych i zaangażowanych społecznie uczniów szkół, które zgłoszą się do programu. Zapisy potrwają do 4 września. O liczbie przyznanych stypendiów zdecydują klienci IKEA. Akcja polega bowiem na tym, że za każde okazanie przy kasie karty klubu IKEA FAMILY, sklep przekaże 50 groszy na fundusz stypendialny.
1  2  3  4  5  6    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534