Tutaj jesteś: Home :: DzieckoDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

Jak dobrać dziecku idealne kalosze?


Kalosze są świetnymi butami do wychodzenia na zewnątrz podczas niesprzyjającej aury. Warto zakupić dziecku jedną parę, by nawet podczas niepogody mogło bez przeszkód spacerować lub dotrzeć do przedszkola.

Zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko


Zostanie rodzicem to ogromna zmiana w życiu człowieka. Zadajemy sobie milion pytań, gdy dzieci przychodzą na świat i jeszcze więcej, dopóki nie dorosną. Rodzice często stoją przed dylematem jak je wychowywać i czy dobrze postępują dokonując takich czy innych wyborów. Należy jednak pamiętać, że kluczem do szczęśliwego życia jest zdrowie, bez którego ani rusz. Dzieci to skarb, który raz otrzymany wymaga ciągłej pielęgnacji.

Rusza V edycja „Na Rodzinę Można Liczyć” Zgłoś szkołę do programu stypendialnego


25 lipca startuje V edycja programu stypendialnego „Na Rodzinę Można Liczyć”. Granty trafią do zdolnych i zaangażowanych społecznie uczniów szkół, które zgłoszą się do programu. Zapisy potrwają do 4 września. O liczbie przyznanych stypendiów zdecydują klienci IKEA. Akcja polega bowiem na tym, że za każde okazanie przy kasie karty klubu IKEA FAMILY, sklep przekaże 50 groszy na fundusz stypendialny.

Kurzajkom stop!


Kurzajki to grudkowate, nieestetyczne narośla o szorstkiej powierzchni, które przypominają swoją strukturą kalafior. Przynajmniej raz w życiu zetknął się z nimi niestety chyba każdy z nas… My wiemy jak się ich szybko, skutecznie i łatwo pozbyć!

Wspieramy rozwój dziecka - mądrze i tanio


Wychowanie wiąże się z kosztami, których nie unikniemy, jednak niektóre z nich można ograniczyć lub w ogóle wyeliminować. Przede wszystkim obserwujmy pociechę i słuchajmy jej.

Samotne dzieciństwo


Samotność to specyficzny stan psychiczny związany z osobistym subiektywnym doświadczeniem. Stan ten charakteryzuje się zaprzeczeniem podstawowych potrzeb...
1  2  3  4  5    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar ItakaAvatar AktywnaMamaAvatar Lena40Avatar Asia71-Avatar teredAvatar mamusiatulusiaAvatar MonmkaAvatar Ann86Avatar Nika36