Tutaj jesteś: Home :: Dziecko :: Sprawdzone marki butów dla dzieci

Sprawdzone marki butów dla dzieci

DzieckoButy dla dzieci powinny być przede wszystkim wygodne. Wiele marek sportowych produkuje własne buty dla dzieci, które są nieco innym odpowiednikiem butów sportowych dla dorosłych. Są swoim wyglądem dostosowane do potrzeb dzieci, ale konstrukcja jest dostosowana do dzieci, które mają jeszcze nie ukształtowane stopy. Buty dla dzieci sportowe oraz do chodzenia na co dzień są tak zbudowane, by dać dziecku pełną swobodę. Poniżej podajemy najbardziej popularne marki butów dla dzieci, które zajmują się również produkcją butów dla dorosłych. Odznaczają się profesjonalnym wykonaniem i świetnym dostosowaniem do stopy dziecka.

Adidas

Wiodącą marką butów sportowych, również dla dzieci jest marka Adidas. Dzięki zastosowaniu specjalnych rodzajów wkładek, buty dla dzieci Adidas są bardzo miękkie. Pianka wykorzystywana w podeszwie samodzielnie dostosowuje się do stopy pod wpływem nacisku. Buty dla dzieci Adidas są bardzo dobrze wyprofilowane i niezwykle trwałe. Są zapinane na wygodne rzepy, dzięki czemu dziecko samodzielnie będzie mogło je ubrać. Marka Adidas dba głównie o to, by dziecko czuło się w butach swobodnie, dlatego są nieco szersze w palcach i dostosowane do jeszcze nie do końca ukształtowanej dziecięcej stopy. 

Newfeel 

Newfeel jest wiodącą marką butów dziecięcych, która skupia się na lekkości konstrukcji. Podeszwa butów jest bardzo lekka i elastyczna. Buty dla dzieci Newfeel są lekkie, a ich noski lekko podniesione. Dzięki temu w dziecku jest wprowadzany odpowiedni sposób chodzenia. W butach Newfeel zastosowano bardzo dużo siateczki, która chroni stopę przed przegrzaniem. Jednocześnie siatka jest bardzo mocna i odporna na przedarcie. Wzmocnienia po bokach butów sprawiają, że stopa dziecka jest chroniona przed nagłymi ruchami, dzięki czemu buty dla dzieci Newfeel mogą dobrze chronić przed skręceniem kostki. Są bardzo miękkie i wyjątkowo oddychające.

Solognac

Solognac to znana firma produkująca dziecięce kalosze. Są wykonane z trwałych i oddychających materiałów. Guma użyta do produkcji butów jest bardzo trwała a przy okazji dobrze dostosowuje się do stopy dziecka. Buty dla dzieci tej marki mają również wyjątkowo dobrze wyprofilowane podeszwy, dzięki czemu podczas chodzenia nie jest odczuwana nierówność nawierzchni. Dają one również świetną izolację cieplną.

Kalenji

Kalenji jest marką kojarzoną z butami sportowymi przeznaczonymi do joggingu, czy na halę sportową, ale od niedawna produkuje ona również buty dla dzieci. Są one odpowiednio wyprofilowane, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Odznaczają się niezwykłą lekkością oraz bardzo wytrzymałą podeszwą. Są idealne dla dzieci, również dzięki zastosowaniu wygodnego sposobu zapinania. Wśród butów tej marki można znaleźć modele idealne do biegania, a także na co dzień. Dzieci będą je uwielbiały za lekkość oraz ciekawą gamę kolorystyczną. Kolory butów dla dzieci Kalenji na pewno spodobają się każdemu dziecku i będą pasowały do różnych stylizacji.Komentarze

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar dasd15Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar Patrycja