Tutaj jesteś: Home :: DzieckoDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

Jak przygotować malucha do Świąt Wielkanocnych?


Choć Święto Wielkiejnocy jest niezwykle pięknym i doniosłym okresem to dla dzieci może wydawać się nieco nudne i bezsensu. To czy dzieciaki polubią Wielkanoc i odnajdą w nim radość zależy od nas - rodziców.

Reserved Kids Kolekcja Park life & Be Active


Jaskrawe kolory, zabawne nadruki, obrazki z kreskówek – ubrania dziecięce z linii Park Life i Be Active to zdecydowanie propozycja dla aktywnych i roześmianych młodych ludzi.

Jak rozmawiać z dzieckiem, gdy nie chce iść do przedszkola?


Jeżeli mamy dziecko w wieku przedszkolnym, na pewno niejeden raz rodzic spotkał się z buntem i niechęcią pójścia do przedszkola. Nic groźnego, jeżeli tego rodzaju incydenty zdarzają się sporadycznie. Jednak jeżeli, jest to notoryczna sytuacja, a malec zadeklarował, że już w ogóle nie będzie chodził do przedszkola – sprawa jest dosyć poważna.

Czy kupować dziecku wszystko co chce?


Pytanie zadane w temacie artykułu, oczywiście podaje jednoznaczną odpowiedź - "NIE". Jednak już wprowadzenie przez rodziców w życie zasad, którymi się kierują, jest dużo trudniejsze.

Rola ojca w życiu dziecka


Dziecko do prawidłowego rozwoju psycho – ruchowego potrzebuje obydwojga rodziców. Wielokrotnie temat roli matki opiekującej się dzieckiem od pierwszych chwil jego życia, jest wiodący. Obecność ojca w życiu dziecka jest jednak równie ważna.

Rola matki w życiu dziecka


Bycie matką to najpiękniejsze co może przydarzyć się w życiu kobiety. Pojawia się dziecko i cały świat przewraca się do góry nogami. Następuje boom z kupowaniem małych ciuszków, wszelkimi przygotowaniami. Jednak oprócz pięknych chwil, na kobiecie ciąży duża odpowiedzialność, za nowe życie, za nowego człowieka, któremu dała życie.

Zabawki rozwijające kreatywność - pomysły na świąteczny prezent dla dziecka


Kreatywność… Postawa, która jest współcześnie wymaga niemalże w każdym aspekcie życia. Bycie kreatywnym nie przychodzi jednak samo i wymaga podejmowania regularnych ćwiczeń już od najmłodszych lat, co w perspektywie czasu pozwoli skutecznie tworzyć i rozwijać idee oraz znajdować nowe możliwość rozwiązania zaistniałego problemu.
<  1  2  3  4  5  6    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534