Autor

Treść wiadomości

maga4848
Napisano: piątek, 12 maja 2017, 09:23:32
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 12.05.2017

Do góry
Askownik:
Witam wszystkich samotnych dzielnych rodziców. Jestem mamą odwaznej i akywnejj 5-latk;  niedawno zaczęłam zastanawiać się nad tegorocznymi wakacjami. Mam urlop w drugiej połowie lipca i super byłoby gdybyśmy mogły jechać na wypoczynek w nieco większym towarzystwie. Moze jakaś mama i jej dziecię (tudzież dzieciaczki) byłyby zainteresowane wspólnym wyjazdem?
Czesc, ja chetnie! Tez mam 5-cio, prawie 6-cio latke. Zaklochalysmy sie z corka w kajakach w zeszlym roku, z biwakowaniem pod namiotem w lasach/polach namiotowych. Chcialybysmy powtorzyc 4-5 dni rzeczkami Roztocza. Dogodne dowolny termin miedzy 29/7 a 19/8. Pozdrawiam, Magda maga4848@gmail.com
Bocik
Askownik
Napisano: poniedziałek, 15 maja 2017, 22:32:15
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 4
Z nami od: 23.04.2017

Do góry
Cześć Magda, super propozycja. Z córką co prawda na kajakach nie byłam jeszcze; sama natomiast swego czasu przepłynęłam całkiem sporo kilometrów. I z chęcią byśmy z Wami się wybrały... Niestety ten termin nie pasuje mi. Urlop mogę wziąć jedynie w drugiej polowie lipca:(
jaAsa
Napisano: niedziela, 21 maja 2017, 10:40:36
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 20.05.2017

Do góry
Cześć! Również jestem mamą 5-latki. Jeszcze dokładnie nie wiem, kiedy będę miała urlop, ale bardzo prawdopodobne, że w ostatni tydzień lipca Jesteśmy z Poznania, widziałam, że Ty Askownik również
Askownik
Napisano: poniedziałek, 22 maja 2017, 17:30:20
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 4
Z nami od: 23.04.2017

Do góry
Tak, jesteśmy z Poznania. jaAsa - jesli okazałoby się, ż Twój urlop przypada na drugą połowę lipca i byłabyś zainteresowana naszym towarzystwem to koniecznie daj znać:) Wakacje zbliżają się wielkimi krokami o czym regularni przypomina mi moja córka. Ona oczywiście chciałaby nad morze, ale wszystko jest kwestią dogadania i uzgodnienia. A zatem jeśli i Wy z córeczką wolałybyście odpoczywać w większej grupce to napisz:) Mój adres mailowy: wi.sta@op.pl
Lucynka
Napisano: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 15:32:00
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 01.04.2019

Do góry
Witam wszystkich!
Chciałabym podjąć wątek. Jestem mamą bardzo aktywnej i wesołej 15 miesięcznej dziewczynki i chcę wyjechać z nią gdzieś w Polskę, ale w grupie raźniej
Jestem z Warszawy, gdyby ktoś był chętny, proszę pisać na e-mail: annakiljan8@gmail.com
Itaka
Napisano: piątek, 14 lutego 2020, 09:28:42
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom

Ilość wiadomości: 1
Z nami od: 13.02.2020

Do góry
Cześć, szukam grupy na wspólne wakacje, samotna mama z 2 dzieci 5 ib7 lat
<  1  2