Tutaj jesteś: Home :: MamaDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

SiNSAY Thailand Vibes - Kampania SS’15


SiNSAY rusza z nową kampanią, prezentującą najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję. Tym razem zadziorne SiNSAY girls imprezują w palącym słońcu Tajlandii, gdzie przysięgają sobie dozgonną przyjaźń.

Kiedy poinformować szefa o ciąży?


Wiadomym jest, że dla pracodawcy ciąża pracownicy nie jest powodem do okazywania euforii, gdyż wiąże się z licznymi dodatkowymi, nieplanowanymi kosztami dla firmy. Kiedy najlepiej złożyć zaświadczenie, czy można zwolnić kobietę spodziewającą się dziecka?

Mama wraca do pracy


Powrót mamy do pracy jest obwarowany wieloma warunkami. Wbrew pozorom to naprawdę trudny wybór. Decyzja o tym, kiedy nastąpi najlepszy czas na powrót zależy od sytuacji, jaką matka ma w pracy oraz od zachowań dziecka. Trzeba również przemyśleć sprawę opieki nad maluchem. Jest to więc czas z jednej strony potrzebny i oczekiwany, z drugiej to okres niepokoju i wielu wątpliwości.

Top Secret wita nowy sezon różnorodnością


Sesję zdjęciową do kampanii jesień 2014 marka Top Secret przygotowała w Berlinie. Miejski klimat sprzyja kontynuacji wizerunku nowoczesnej marki mody tworzonej w oparciu o stylizacje kobiety i mężczyzny pokazanych w naturalnym otoczeniu, codziennych sytuacjach życiowych.

Zabiegana i zmęczona mama też może być piękna


Przygarbiona, z szarą twarzą, podkrążonymi oczami po nieprzespanych nocach, pchająca wózek z małym berbeciem i pilnująca drugiego jeżdżącego na rowerku, z siatką pełną zakupów, przepełniona pośpiechem i nerwami. Jeżeli choć jeden z powyższych epitetów pasuje do Ciebie, czytaj dalej.

Bad Rubber Ducker by CROPP


CROPP wystartował z nową akcją wizerunkową, której towarzyszyć będzie seria eventów ambientowych. Całość kampanii pod hasłem BAD RUBBER DUCKER skupia się wokół odświeżonej formuły dobrze znanej gumowej kaczki w niegrzecznej, rebelianckiej wersji.

New Etno - trend sezonu lato 2014


Złoto, długie frędzle, spódnice maxi i wyraźne wzory to elementy, które zdominowały wybiegi wiosennych pokazów topowych projektantów i domów mody. Nie będzie więc specjalnym zaskoczeniem, że styl etno stał jednym z najmodniejszych trendów sezonu lato 2014.
1  2    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar dasd15Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar Patrycja