Tutaj jesteś: Home :: Mama :: Uroda :: Pure collagen – magia tabletki dla młodzieńczej skóry i zdrowia

Pure collagen – magia tabletki dla młodzieńczej skóry i zdrowia

Artykuł sponsorowany

Pure collagen – magia tabletki dla młodzieńczej skóry i zdrowia Nie jest powszechnie wiadomo, że znana nazwa "kolagen" to grupa białek, które są czasem określane jako "klej, który trzyma spójnie nasze ciało".


Jest głównym składnikiem tkanki łącznej, która pomaga utrzymać nasze stawy, kości, chrząstki i ścięgna razem. Wraz z elastyną jest również kluczowym składnikiem skóry, tkanki płuc i naczyń krwionośnych, przyczyniając się do utrzymania każdej z tych ważnych tkanek do normalnego funkcjonowania. Ubytek kolagenu w skórze powoduje powstawanie zmarszczek i efekt starzenia. Około dwudziestego piątego roku życia zaczynamy tracić nasz naturalny kolagen i zauważamy skutki jego zmniejszającej się ilości. Proces starzenia rozpoczyna się zatem z chwilą ubywania kolagenu. Tę naturalną utratę mogą odwrócić suplementy kolagenowe powodując odmłodzenie naszego ciała.

Mała tabletka z ryby a tyle doba

Chociaż istnieje wiele metod aplikacji do stosowania miejscowego, takich jak kremy do skóry i płyny, stosowanie drogich i niewygodnych zastrzyków, to najskuteczniejszą metodą zastąpienia utraconego kolagenu jest dozowanie wewnętrznie w postaci tabletek lub kapsułek kolagenowych. Ponieważ kolagen to naturalna substancja występująca w całym organizmie, najłatwiej wchłaniany jest z krwioobiegu poprzez doustne zażywanie. Kolagen posiada wysoki poziom absorpcji, a to oznacza, że transportowany jest do tkanek o wiele szybciej, niż aplikowany w każdy inny sposób.

Uroda w jednej, małej kapsułce

Opatentowana formuła białka w preparacie Pure Collagen pomaga i wspiera organizm w walce z zachodzącymi procesami starzenia organizmu. Pure Collagen dzięki właściwościom zawartego w nim kolagenu z ryb morskich, który uznany jest za najskuteczniejszy i najbardziej zbliżony swoją formułą do ludzkiego kolagenu, poprawia elastyczność i wytrzymałość tkanek, przyczyniając się do ochrony organizmu. Regularna suplementacja kolagenu morskiego może pomóc spowolnić oznaki starzenia się skóry poprzez zwiększenie produkcji kolagenu, poprawiając elastyczność i jędrność oraz redukcję drobnych linii i zmarszczek.Pure Collagen zawiera również witaminę C, która jest absolutnie niezbędna do tworzenia kolagenu, ekstrakt z pestek winogron oraz witaminę E. Ten ekskluzywny system połączenia składników działa na skórę i wszystkie tkanki bardzo głęboko pomagając rozpocząć cały proces stopniowej regeneracji. Jest doskonałym sposobem na wspieranie zdrowej skóry, włosów, paznokci, ścięgien i wiązadeł.
Witamina C wspomaga tworzenie kolagenu i wzmacnia układ odpornościowy, ekstrakt z pestek winogron wykazuje aktywność antyoksydacyjną, a witamina E hamuje działanie wolnych rodników.
Efektem wspólnego działania z kolagenem jest:
  • Naprawa tkanki łącznej skóry
  • Poprawa elastyczność skóry
  • Pomaga poprawić krążenie krwi w naczyniach
  • Wspomaga gojenie się ran
  • Oczyszcza cerę
  • Wspomaga działanie aminokwasów do produkcji kolagenu
  • Spala tłuszcz i buduje masę mięśniową
  • Wzmacnia tkankę kostną
  • Naprawa uszkodzone warstwy skóry i słabych paznokci
  • Pogrubia cienkie włosy i spowalnia ich wypadanie

Fizjologicznego procesu starzenia się nie można zahamować, ale przez stosowanie Pure Collagen można znacznie ten proces spowolnić z korzyścią dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Okazuje się również, że Pure Collagen z tak unikalny składem z powodzeniem może zastępować kilka innych preparatów w procesie naprawczym organizmu. Efekty kumulują się powstrzymując dalsze uszkadzanie tkanek. Organizm produkuje kolagen codziennie i bezustannie, jednak aby było go wystarczająco dużo, potrzebuje tak, jak samochód paliwa, którego rolę doskonale pełni preparat Pure Collagen.

Aby optymalnie wykorzystać właściwości Pure Collagen, najbardziej efektywną porą jego zażywania jest pora wieczorna, przed snem. Organizm ma wówczas możliwość w naturalnym cyklu podczas snu przetworzyć i wchłaniać kolagen.
Aby samemu sprawdzić jak Pure Collagen może zadbać o Ciebie i Twoją skórę wejdź na stronę: http://www.noblemedica.pl/ zamów dla siebie ten cud zawarty w jednej małej tabletce


Komentarze

2014-06-05 11:02:40

Monia

Warto chyba spróbować, napiszę o efektach po 2 opakowaniach, bo tyle kupilam

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534