Tutaj jesteś: Home :: Organizacje :: Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka

Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka

OrganizacjeCentralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka, w skrócie CSOPOiD, to organizacja społeczna działająca na rzecz poszanowania praw dzieci do obojga rodziców w sytuacji konfliktu około rozwodowego.
Ich celem jest propagowanie świadomości prawnej obywateli oraz propagowanie świadomości występowania zjawiska alienacji rodzicielskiej rozumianej jako przemocy emocjonalnej polegającej na izolacji dziecka od jednego rodzica.
Jak sami piszą działają na rzecz zmiany prawa rodzinnego w szczególności art. 58 krio przez wprowadzenia obligatoryjnej opieki równoważnej/naprzemiennej.
Udzielają porad i wsparcia w sprawach rozwodowych, sprawach o alimenty i kontakty z dziećmi.

Stowarzyszenie pomoże Ci przyjąć nową taktykę postępowania w Sądzie:

  • Zapewni Ci wsparcie w pisaniu wszelkiego rodzaju pism.
  • Nauczy Cię jak przebiega rozprawa sądowa, jak się zachować, jak zadbać o to by Twoje oświadczenia zostały wysłuchane i rzetelnie zaprotokołowane, wnioski przyjęte, dowody przeprowadzone.
  • Nauczy Cię korzystać z Twoich praw, abyś miał pełną kontrolę nad toczącą się sprawą i aby niczego nie "załatwiono" za twoimi plecami.
  • Jako członkowie "CSOPOiD" możemy uczestniczyć w sprawach sądowych dając Ci cenne wskazówki.


Komentarze

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534