Tutaj jesteś: Home :: Tata :: Uroda :: Mężczyzna musi patrzeć w lustro

Mężczyzna musi patrzeć w lustro

UrodaGdy słyszymy słowa atrakcyjna kobieta wiadomo o jaką kobietę chodzi. W przypadku atrakcyjnego mężczyzny sprawa ma się trochę inaczej. Z pewnością jest to mężczyzna dbający o swoje ciało i zdrowie, niekoniecznie musi wyglądać jak z plakatu, jednak jego autentyczność, a nie pozerstwo robi największe wrażenie na płci przeciwnej.

Dwojaka atrakcyjność

Byłoby niezręcznie wymieniać podstawowe czynności higieniczne, które miałyby stanowić o atrakcyjności mężczyzn. Kobieta ma ciężej, aby była uważana za atrakcyjną musi wnieść sporo pracy nad sobą od profesjonalnie pomalowanych paznokci przez fryzurę, makijaż, nienaganną sylwetkę, ubiór, aż po najmniejszy detal. Płeć męska, można powiedzieć, że wystarczy by miała to coś, co przyciąga. Skuteczne uwodzenie kobiet wychodzi mężczyznom chociażby dzięki szczerej rozmowie, kuszącemu flirtowi, pozytywnemu nastawieniu do świata, dobremu humorowi, a nawet dobrze wpasowanym w konwersację żartom. Kobiety lubią optymistów i z reguły nie lubią pocieszać przysłowiowych biedaków.

Inny magnes

Co przyciąga jego, a co ją? Jemu do zaspokojenia swojego ego wystarczy ładna kobieta, która szanuje i podziwia. Ona jest bardziej skomplikowana, potrzebuje odpowiedniego traktowania, odpowiedniego czucia się przy jego boku, a nawet czytania w jej myślach. Zatem mówiąc o atrakcyjności mężczyzn należy przyjrzeć się uważniej jego psychice, a nie fizyczności, na którą kobiety nie zwracają, aż takiej uwagi jak panowie. Dla nich magnesem może być czerwona szminka lub szpilka, u pań należałoby wymienić role mężczyzny, które dobrze by było gdyby spełniał; męża, kochanka, przyjaciela, a nawet ojca.
Często dzieje się tak, że w początkowej fazie znajomości kobiecie nie przypada do gustu fizyczność mężczyzny, z biegiem czasu może ona wejść z nim w związek jeżeli pozna jego atrakcyjną osobowość i charakter.

To co kusi

Odwołując się jednak do tytułu artykułu, mężczyzna choćby miał zachęcający styl bycia, ciekawe usposobienie, był autentyczny i szczery, musi patrzeć w lustro. Oto kilka uwag odnośnie kroków jakie mężczyzna powinien czynić w stronę swojej atrakcyjności:
  • używać perfum, kobiety uwielbiają pachnących mężczyzn
  • dbać o włosy i zarost
  • ubierać się stosownie do okazji
  • dbać o swoje ciało i zdrowie

Niestety i z dość wielkim smutkiem należy stwierdzić, że jest rzesza przedstawicielek płci pięknej, dla której status mężczyzny stanowi o jego atrakcyjności, ale to tylko tak na marginesie i bez komentarza.


Komentarze

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534