Tutaj jesteś: Home :: Wolny czas :: Edukacja :: Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak

Akademia Twórczego Rozwoju BystrzakAkademia Twórczego Rozwoju Bystrzak oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Działamy na terenie ponad 30 miast w Polsce.
Poprzez kursy podróżnicze wprowadzamy: techniki pamięciowe, rysujemy mapy myśli, wykonujemy eksperymenty i doświadczenia naukowe, wiczymy koncentrację, kreatywność, autoprezentację, asertywność.
Dzieci w naszej Akademii bawią się twórczo, zwiększając wiedzę na temat otaczającego świata.
Jako jedyni w Polsce wprowadzamy autorskie pomoce dydaktyczne - patyczaki do technik pamięciowych, mapy pamięciowe z obrazkami, wielkoformatowe tablice.
Wdrażamy także naukę wielozmysłowego czytania dla najmłodszych z wykorzystaniem tablic z wyrazami, wyrażenia wraz z piktogramami oraz książeczek.
W 2017 roku dodaliśmy do naszej oferty edukacyjnej kursy matematyczne, robotykę i programowanie.
Bystrzak, jako jedyny w Polsce, łączy ze sobą zabawę, eksperymenty jak i najnowsze techniki rozwojowe i pamięciowe funkcjonujące na całym świecie w roczne kursy przygodowo-podróżnicze dla poszczególnych grup wiekowych.
Informacje na temat placówek, znajdziecie Państwo na stronie http://www.bystrzak.org/franchising/franchising/gdzie-jestesmy/


Komentarze

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534