Tutaj jesteś: Home :: Wolny czas :: Edukacja :: Wycinanki-Naklejanki.PL - Polski pomysł, polska realizacja, nietokstyczne materiały!

Wycinanki-Naklejanki.PL - Polski pomysł, polska realizacja, nietokstyczne materiały!

Na początek kilka słów skąd wycinanki-naklejanki.pl

Pomysł na wycinanki-naklejanki zrodził się podczas zabawy z moją trzyletnią wówczas córką Lenką.
Zasiadłam z córką do stworzenia obrazka, Lenka mówiła jakie kształty wyciąć. Ona mówiła, ja wycinałam… Trochę to trwało, bo moim zdolnościom manualnym daleko do ideału :-). Kiedy wycięłam kilka elementów, z których można było "coś" stworzyć moja córcia po naklejeniu paru straciła zainteresowanie taką zabawą…

A gdyby mieć już wycięte elementy i jakiś pomysł co z nich zrobić...?
Po pewnym czasie swoimi przemyśleniami podzieliłam się z moją koleżanką, mamą dwójki dzieci. Pomysł tak bardzo się jej spodobał, że postanowiłyśmy rozpocząć wspólną przygodę i po tygodniu koleżanka zaprojektowała pierwszy motyw wycinanki-naklejanki, a potem kolejne.
Tak, w dużym skrócie :-) powstały wycinanki-naklejanki."Przetestowane" na dzieciach naszych i znajomych, stworzone z dbałością o detale, dzięki temu mamy pełne przekonanie, że to co stworzyłyśmy jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem na inspirującą zabawę z dziećmi!

Jak to działa?

W opakowaniu znajdują się elementy, z których dziecko może przygotować dowolną wycinankę-naklejankę w wybranym motywie (np. w stałej sprzedaży Dzika Dżungla, Parada Kaczek, Góra Dinozaurów, Pociąg do ZOO).
Różne kształty, dbałość o detale wyciętych elementów oraz bogata kolorystyka sprawiają, że wycinanki-naklejanki, to niebanalna propozycja kreatywnej zabawy razem z dziećmi!
Dostępne są trzy zestawy - Standardowy, w nim elementy do naklejenia i kartka A4, Junior – w nim większe elementy do naklejenia, dla młodszych dzieci i kartka A4 oraz Premium, w którym znajdują się dwa powiększone zestawy wycinanek-naklejanek, dwie kartki A3 - to gotowy zestaw na prezent z możliwością personalizacji!

Więcej informacji o Nas na www.wycinanki-naklejanki.pl oraz www.facebook.pl/WycinankiNaklejanki

Pozdrawiamy
Zespół Wycinanki-Naklejanki.pl


Komentarze

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:
Kod weryfikacyjny:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534