Tutaj jesteś: Home :: Wolny czas :: Place zabaw :: Inwałd Park

Inwałd Park

Place zabaw
Kraj: Polska
Miasto: Inwałd
Adres: ul. Wadowicka 169
Numer telefonu: 515 106 090
Strona WWW: http://www.inwaldpark.pl/
49.8681373619.41144371

Kompleks pięciu parków tematycznych zaprasza!

Inwałd Park obejmuje swym zasięgiem Park Miniatur, Warownię, Dinolandię, Ogród Jana Pawła II oraz Mini Zoo „Kucyk”. Tylko w tym miejscu można zobaczyć jednocześnie Wieżę Eiffla, najgroźniejszego z dinozaurów – Spinozaura, poznać średniowieczne obyczaje, wędrować alejkami wśród obrazu wykonanego z roślin, a także podróżować wyjątkową ciuchcią. Poprzez połączenie wszystkich parków rozrywki znajdujących się na terenie Inwałdu udało nam się utworzyć nową atrakcję na mapie turystycznej Małopolski. Pragniemy zwrócić uwagę na wyjątkowość naszej oferty.

Park Miniatur – podczas międzykontynentalnej podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Chiny czy Meksyk podziwiać można miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych miejsc. Na odwiedzających czeka ponadto wielki lunapark, z którego można korzystać bez limitu.

Park Średniowieczny Warownia Inwałd – miejsce przenoszące w czasie do XV- wiecznej Europy. Poprzez wędrówkę kamienistą ścieżką docieramy na dziedziniec średniowiecznej warowni, otoczony niezwykłą osadą. Ponadto, odwiedzający mogą zobaczyć w tym miejscu park ruchomych smoków oraz podziwiać pokaz multimedialny „Światło-dźwięk” w średniowiecznej zbrojowni.

Dinolandia – również w tym miejscu odwiedzający nas goście przenoszą się w czasie, z tą różnicą, że do epoki o wiele bardziej odległej. Mowa tu o mezozoiku – erze dinozaurów. Z bliska można zobaczyć tutaj najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli niezwykłego świata prehistorii. Niesamowite stwory to nie jedyne atrakcje Dinolandii. Na każdego czekają tu specjalnie dobrane atrakcje, między innymi: Jaskinia Tajemnic, ściana wspinaczkowa, minigolf, kule wodne, banji, żyroskop, zjeżdżalnie, trampoliny i basen kulkowy.

Ogród Jana Pawła II – 3-hektarowe dzieło sztuki i natury przedstawiające postać papieża-Polaka w otoczeniu Bazyliki Watykańskiej oraz bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Wędrówka alejkami Ogrodu pozwala obejrzeć poszczególne elementy niezwykłego obrazu wykonanego z drzew, krzewów, kwiatów i kamieni. Oprócz elementów całego obrazu, można podziwiać również wystawę fotograficzną przedstawiającą drogę Karola Wojtyły do świętości.

Mini Zoo „Kucyk” – położone na malowniczych pagórkach, otoczone zagajnikami i płynącą rzeką stwarza okazję do bliskich spotkań z niezwykłą fauną i florą. W tym miejscu wyjątkowo bliskim naturze można nie tylko spotkać się z rozmaitymi zwierzętami, ale również je nakarmić.

Cena biletu dla klientów indywidulanych:
69 zł/os. – bilet normalny
59 zł/os. – bilet ulgowy

Dzieci do lat trzech pod opieką osoby dorosłej – wstęp bezpłatny

Cena pakietu z noclegiem – 149 zł/os.
Pakiet obejmuje: wejście do Inwałd Parku + nocleg +śniadanie.

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:

Najnowsze osobywięcej

Avatar Ona37Avatar MilczacycienAvatar KatarzynaAvatar ItakaAvatar AktywnaMamaAvatar Lena40Avatar Asia71-Avatar teredAvatar mamusiatulusia