Tutaj jesteś: Home :: Wolny czas :: Place zabaw :: Sabat Krajno - Park Rozrywki i Miniatur

Sabat Krajno - Park Rozrywki i Miniatur

Place zabaw
Kraj: Polska
Miasto: Górno
Adres: Krajno Zagórze 43c
Numer telefonu: +48 41 312 77 1
Strona WWW: http://www.sabatkrajno.pl/
50.8985443120.85812950

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to całoroczny rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy. To również stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi. Jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla.

Stok narciarski "Sabat" 425m.npm. znajduje nieopodal św. Katarzyny u podnóża Łysicy 612m.npm. najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich znanego też ze zlotów czarownic, które ponoć tu się odbywały, to tutaj też Stefan Żeromski jeździł na nartach lecz nie było jeszcze wyciągów które mógłby opisać.

W Alei Miniatur "Wonderful World" zwiedzisz cały świat w parę godzin. Zabierzemy Cię prawie na wszystkie kontynenty świata aby przybliżyć Ci kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. Tutaj bowiem jest Park linowy zbudowany w całości na palach z trasami tyrolskimi. Przejedziedź się na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestuj swoje umiejętności i zwalczaj swoje słabości w parku linowym.

Lunapark z rollercoasterem, autodromem, eurobungee, rockin rugiem i innymi urządzeniami zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Plac zabaw dla najmłodszych z Zamkiem dmuchanym Disneya, łódeczkami w basenie i kulami wodnymi oraz wyjątkowym labiryntem ze zjeżdżalniami w kształcie Stacji Kosmicznej pozwoli każdemu dziecku przeżyć wspaniałą przygodę.

Tutaj też jest Kino 6D. To kino emocji, które pozwoli ci przeżyć przygodę jakbyś był w innym świecie.

Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię świętokrzyską . Można tu rozkoszować się włoską pizzą z pieca opalanego drewnem.

SabatKrajno to raj dla całej rodziny, od wnuka do dziadka.

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno uhonorowany został przez Urząd Marszałkowski woj. świętokrzyskiego jako najlepsza atrakcja turystyczna woj. świętokrzyskiego. Został też laureatem nagrody "Wędrowca Świętokrzyskiego" w 2013r, jest też laureatem ogólnopolskiego konkursów "Sposób na Sukces" pod patronatem Prezydenta RP. Restauracja Magia Sabatu to też wyjątkowe miejsce ze smaczną kuchnią, które zostało tez docenione w różnych konkursach kulinarnych.

Dlatego musisz nas odwiedzić i przekonać się czy zasługujemy na te nagrody!!!

[youtube]7sipRbW8PP0[/youtube]

Restauracja Restauracja Można popływać łódkami :) Wieża Eiffla Statua Wolności Moskwa Stok narciarski
2014-11-08 09:15:17

pionas

12 października odwiedziliśmy to miejsce :)
Naszą fotorelację można zobaczyć na naszym Instagramie -> http://instagram.com/samotnyrodzicpl

Jedna z dostępnych atrakcji (nasz amatorski filmik :) ):
[youtube]ti3x2Zy5qXs[/youtube]

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534