Tutaj jesteś: Home :: Wolny czas :: Place zabaw :: Sala Zabaw dla Dzieci "NIBYLANDIA"

Sala Zabaw dla Dzieci "NIBYLANDIA"

Place zabaw
Kraj: Polska
Miasto: Katowice
Adres: ul. Pawła Kołodzieja 44
Numer telefonu: + 48 32 209 77
Strona WWW: http://www.salazabaw.katowice.pl
50.1949348419.03967285

Sala Zabaw dla Dzieci NIBYLANDIA w Katowicach to jedyna tak niepowtarzalna Kraina Dziecięcej Rozrywki na Śląsku.

Jest ona utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana, bo to właśnie bajkowa Nibylandia stała się inspiracją dla twórców naszej Krainy Dziecięcej Rozrywki.

Wasze Dzieci znajdą tu zarówno Las Elfów oraz Statek Piratów Kapitana Hooka, jak i inne bajkowe klimaty. W tej bajkowej krainie Dzieci mogą szaleć na wielopoziomowej konstrukcji (do 6 poziomów wzwyż), przebywać tor przeszkód w tunelach, a także wyskakać się na dmuchanym statku. Dla zwiększenia doznań Maluchów do NIBYLANDII zostały wstawione różnorodne automaty do gier i zabaw.

Dodatkową atrakcją dla Dzieciaków są dwie armatki powietrzne zamontowane na wysokości ok. 2m, jedna na statku, a druga po przeciwnej stronie, tak że Maluchy mogą urządzać bitwy na piłki z gąbki.

Ten dziecięcy świat pozwala na wszechstronny rozwój psychomotoryczny Maluchów, a przy tym daje możliwość odpoczynku Rodzicom, którzy mogą ten czas poświęcić na relaks, surfowanie po Internecie (w NIBYLANDII istnieje bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu), poczytanie gazet czy smakowanie aromatycznej kawy w naszej kawiarence.

Całą przestrzeń można podzielić na cztery spójne części:

  • wejście – recepcja wraz z szatniami,
  • salki edukacyjne,
  • część główną z wielopoziomową konstrukcją do zabawy i wydzieloną kawiarnią dla Opiekunów,
  • salki urodzinowe.

Dodaj komentarz

Treść wiadomości:
Nazwa użytkownika:
Adres e-mail:

Najnowsze osobywięcej

Avatar dasd15Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar Patrycja