Tutaj jesteś: Home :: Wolny czasDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

8 + 2 i ciężarówka


To pierwszy z dziewięciu tomów serii o przygodach sympatycznej rodziny: mamy, taty, ośmiorga dzieci i babci.

Pod ziemią, pod wodą


„Pod ziemią, pod wodą” to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji i szczegółowych przekrojów.

To jest Warszawa


TO JEST WARSZAWA to bardzo nietypowa książka - duża, piękna i przeznaczona dla najmłodszych. Szczególnie dla tych którzy lubią (albo chcą polubić) Warszawę.

Żabki i żabki, czyli słowne pułapki


Zabawa słowem na najwyższym poziomie, komizm sytuacyjny i kolorowe humorystyczne ilustracje sprawią, że z przyjemnością dacie się złapać w niejedną słowną pułapkę!

Zwierzaki rozrabiaki


"Zwierzaki rozrabiaki" to pouczająca książka o tym, że łakomstwo nikomu nie wychodzi na dobre, nie każda zabawa należy do bezpiecznych, a nieposłuszeństwo nie popłaca. Na szczęście wszystko dobrze się kończy!

Spotkanie z Marchewką i Brokułem w IKEA Kraków


Już w najbliższy weekend, 30-31 maja, IKEA Kraków zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z popularnymi pluszakami w wersji XL i zabawę w kuchni. Na najmłodszych czekać będzie pani Marchewka i pan Brokuł, a w dziale kuchennym maluchy upieką pyszne muffinki.

Karciana gra rodzinna "Dobble"


Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

Przedownik dla rodzin "Polska pełna przygód!"


Zostań superbohaterem dla swego dziecka! Daruj sobie dydaktykę, zasuszone muzea i nadmiar dat. W Krakowie zamiast na Wawel zabierz je do Ogrodu Doświadczeń, w Gdyni odwiedź rafę koralową, a starówkę w Toruniu poznaj z krzyżackim patrolem. Zamiast nudnego zwiedzania miejsc obowiązkowych wybierzcie się z nami tam, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci są w siódmym niebie

Inwałd Park


Inwałd Park obejmuje swym zasięgiem Park Miniatur, Warownię, Dinolandię, Ogród Jana Pawła II oraz Mini Zoo „Kucyk”. Kompleks pięciu parków tematycznych zaprasza!
<  1  2  3  4  5  6  7  8    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534