Tutaj jesteś: Home :: Wolny czasDodaj artykuł

Najnowsze artykuły

Kicia Kocia sprząta


Kicia Kocia bawi się lalkami, potem klockami i wyciąga bardzo dużo rzeczy. Może jeszcze pobawi się w sklep?

Zagadkowy Wookie i jego tajemnica


Trzecia część przygód gimnazjalistów z origami w tle. Figurkę papierowego Yody, który dawał uczniom mądre wskazówki, zastąpił papierowy Chewbacca - równie dobry doradca. Wcześniejsze przygody bohaterów można znaleźć w książkach "Dziwny przypadek papierowego Yody" i "Darth Paper kontratakuje".

Szkolne przygody Mikołajka


Książka dla przedszkolaka, który umie już czytać :) W książce opisane są przygody Mikołajka i jego przezabawnych kolegach. Robią różne psikusy, wymyślają zabawy, łobuzują w szkole.

Białowieski Park Narodowy


Park zajmuje powierzchnię 10 517 ha, co stanowi 1/6 polskiej części Puszczy Białowieskiej. Pod ochroną ścisłą znajduje się 57% obszaru Parku.

Magiczne Ogrody – sensoryczny park tematyczny


Magiczne Ogrody są nowo otwartym rodzinnym parkiem tematycznym zbudowanym w oparciu o oryginalną historię. Jego ideą jest wspieranie rozwoju dzieci oraz stworzenie miejsca rodzinnej rekreacji. Atrakcje parku zostały zaprojektowane i zaplanowane tak, by pobudzać kreatywność dzieci, ich wyobraźnię.

8 pomocnych zasad spędzania urlopu z dzieckiem


Planowanie urlopu z dzieckiem jako rodzic-singiel może być onieśmielające, zwłaszcza jeśli jest to jeden z pierwszych razy, gdy to robisz. By pomóc Ci odnaleźć się w sytuacji i z odwagą wyruszyć w podróż przygotowaliśmy informacje, by pomóc Ci znaleźć, zaplanować i cieszyć się wolnymi od stresu wakacjami.
<  1  2  3  4  5  6  7  8    >

Najnowsze osobywięcej

Avatar malwi36Avatar HanysHansAvatar SylkaAvatar And70Avatar 10august1995Avatar Marcin87chAvatar Greg17Avatar PatrycjaAvatar Anka534